Troll çetesi kaos peşinde!

0

Tayyip Erdoğan’ın ‘Millet tamam derse çekiliriz’ açıklamasının sosyal medyada “Tamam” kampanyasına dönüşmesi AK troll’lerin devrelerinin yanmasına neden oldu!

Troll çetesinin önderlerinden Türkiyeakmerkez.com yaptığı bir “haberde” “Skandal çağrı! Gezi kafalılar boş durmuyor, 23 Haziran’da istila çağrısı yapıyorlar, ayaklanacaklar” dedi.

Halkı açıkça kin ve düşmanlığa teşvik ederek kaos yaratmaya yönelik haberde troller “Hollanda menşeli Unilever firması 24 Haziran seçimlerinden bir gün önce sokakları istila etkinliği düzenleyecek. Türkiye’de marketlerde satılan neredeyse her ürünü üreten Unilever’in afişlerinde Gezi ezgileri yatıyor.’Sokakları istila’ etkinliğinde tüm çalışanları ile sahaya inerek ‘sürdürülebilir yaşam felsefesi’ adı altında yaptığı ‘masumane’ etkinliğin altında kirli mesajlar yatıyor. Büyük etkinliklerin dahi seçim nedeniyle ertelendiği hafta seçimden bir gün önce “sokakları istila” sloganıyla bir algı operasyonu yaratıyor, yeni bir ayaklanmaya çağırıyorlar” dendi.

Bu arada “Tamam” paylaşımlarının 630 bini aşmasıyla AKP’li milletvekillerine ‘DEVAM’ tweet’i atılması talimatı verildiği iddia edildi.

CEVAP VER