“Sen yıldız ol ben hilal, mafyada buluşalım!”

0

Cumhurbaşkanı adaylarının ceza evinden ankesörlü telefonla TV programına katılmasına izin verilmeyen ülkemizde organize suç örgütü lideri Sedat Peker “ulusa” seslenirken:

Seçim programlarında reytingleri yerlerde sürünüyor, mitinglerde boş meydanlara konuşuyorlar. Halkın “istenmiyorsun artık” mesajı verdiğini gördükçe sinirleri öyle bir bozuluyor ki, “nasılsınız” diye sordukları vatandaş “iyi değiliz” cevabı verince “terbiyesizlik yapma” diye karşılık veriyorlar.

Muhalefetin hazırcevaplığına karşı o kadar güçsüzler ki; mesela İnce’ye laf yetiştiremedikleri için bisiklete binmesine sardırmaya çalışıyorlar. Espri yeteneği de olmayınca “mitinglere traktörle, at arabasıyla git” şeklinde dandik komiklikler yapmaya çalışıyorlar. “Cumhurbaşkanımız Ay’a kadar dört şeritli yol yapacağım dese, vallahi inanırız” diyen seçmenimiz var diye gururla anlatıyorlar! Şimdi de “Milletin” bunlara “aşkı” tükendikçe birbirlerine ilan-aşk etmeye başladılar. Öyle ki Bahçeli artık Tayyip’e “sen yıldız ol ben hilal, cumhurda buluşalım” diye güfteler yazıyor. Muhalefetin sesini kısmak için ellerinden geleni yapıyorlar ama sahip oldukları tüm devlet imkanlarına rağmen artık sığınacakları tek şey kaldı; o da mafya!

Organize suç örgütü lideri, mafya dünyamızın önde gelen isimlerinden Sedat Peker, 24 Haziran seçimlerine bir hafta kala Elazığ’da miting yapacağını açıkladı. Kan banyosu ustası Peker, mitingde AKP Genel Başkanı Erdoğan ile Cumhur İttifakı’na destek isteyecek. Peker sosyal medyadan yaptığı açıklamada Şehitleri Anma Mitingi’nde konuşmaya yapacağını belirterek, “Mescid-i Aksa davamız için, Ortadoğu bataklığında ne işimiz var diyen Muharrem İnce ve İyi Partililere inat Cumhur İttifakını ölümüne destekleyerek, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk partili Cumhurbaşkanı olarak seçtirmeliyiz” dedi.

Aslında Cumhur ittifakının umudu sadece Sedat Peker değil. Dağıttıkları erzaklar, sandıkta yapmayı planladıkları sahtekarlıklar, ve tabii ki Nagehan da var. Ne diyelim; hakkımızda hayırlısı olsun:

CEVAP VER