Kusturmalı Nagehan yazısı!..

0

Nagehan Alçı’nın bugünkü köşe yazısını okuyanlar feci bir şaşkınlık yaşadı. Yazının girişinde herkes Nagehan Alçı’nın biricik eşini eleştirdiğini zannetti! Şaşırtan yazının girişi aynen şu şekildeydi:

“Medyaya son dönemde hâkim olan bir pişkinlik ve utanmazlık var. Üstelik bu giderek artıyor ve arsızlaşıyor. O nedenle bazı şeyleri zaman zaman hatırlatmakta fayda görüyorum.”

Bu satırları okuduğumuzda zannettik ki, “pişkinlik ve utanmazlık” eden, ekranlarda utanmadan “sakso” muhabbeti ve Galatasaraylı Gomis’in penis boyu üzerine bayağı “şaka”lar yapan eşi Rasim Ozan’a, kadın haysiyeti adına iki çift lafı olacaktı!

Amma ve lakin, hemen akabinde gelen cümleten anladık ki, Nagehan Hanım, eşi ve kendisi başta olmak üzere bir avuç “yazar” ve “Doğu Perinçek hareketi” dışındaki herkesi FETÖ’ye hizmet etmekle suçluyor!

Evet! Aynen böyle!

Şunları yazıyor: “Şu an yargı camiası içinde bir irade, 17-25 Aralık sonrası FETÖ’nün tezlerini desteklemiş herkesin tutuklanması gerektiğini, çünkü vatana ihanet ettiklerini savunuyor. Benim gibi özgürlükçü yazarlar ise muhalefetin ve muhalif medyanın Erdoğan karşıtlığıyla yaptığı bu büyük yanlışın gaflet olduğunu ve yargı konusu olmaması gerektiğini söylüyoruz. Zaman zaman “Acaba yanlış mı yapıyoruz?” diye kendime sormadan edemiyorum…”

Edepsizlik nedeniyle Melih gökçek medyasından bile kırmızı kart gören Rasim Ozan Fethullahçıların Taraf gazetesinde cilalanıp parlatılmamış, Fethullahçıların paralarıyla milyonlarca dolarlı konak alınmamış gibi!.. Onca Fethullah yıkama yağlaması bizzat kendileri tarafından yapılmamış gibi!..

NAGEHAN-PERİNÇEK YAKINLAŞMASI!

Ve tabii Nagehan Alçı’nın Doğu Perinçek’ten övgüyle bahsetmesi hakikaten eğlenceliydi. AKP iktidarının ikinci dönem “Yetmez Ama Evet”çisi Doğu Perinçek, kişisel ve siyasi tarihi boyunca her türlü gerici iktidara yanaşmış ve buralardan kendine ahbap tutmuştu ama hiç bu kadar pespayeleşmemişti. Şimdi bunu da görmüş olduk!

Belki de hep beraber Nagehan-Rasim çiftinin Fethullah bankasından alınan paralara borçlu olduğu konakta samimi bir akşam yemeği yenir, muhabbet artar, Doğu Perinçek’in “sakso” kültürü gelişir, konu Gomis’e kadar gelir…

Perinçek de tıpkı Rasim Ozan gibi fanatik Galatasaraylıdır zira!..
Ha! Bakın Rasim bir de kimi seviyormuş:

CEVAP VER