Cüneyt Özdemir’in rezilliği!

0


Cüneyt Özdemir, malumunuz, televizyon camiasında tanınan bir isim. “Tanınma” vakası M. Ali Birand’ın 32. Gün programında oldu ama Cüneyt Özdemir orasıyla asla yetinmedi. İhtiras dünyası onu Irak işgali sırasında Amerikan ordusuna “iliştirilmiş” gazetecilik yapma haline sürükledi. “Onlarlaydım ama onlardan değildim” diye kitap yazdı sonra ama kitaba bakan herkes “onlardan” olduğunu anladı.

Cüneyt bir türlü duramıyordu. AKP iktidarı altında Tayyip Erdoğan’a yaltaklanırken, Fethullah Gülen’e daha fazla oynamayı tercih etti. Pensilvanya’ya, Fethullah’ın dizi dibine gitti. Fethullah’tan ne kadar etkilendiğini anlatan yazılar yazdı.

Derken, malum, Türkiye’de dengeler değişti, Tayyip duruma hakim oldu. Cüneyt o gün bu gündür memleketine gel(e)meden yurtdışından program yapıyor. Yurtdışından yapıyor o programları ama yalakalığı da ihmal etmiyor.

Neyse… Konumuz Veli Saçılık…

Veli Saçılık dün Twitter’da Cüneyt Özdemir’e bir şey yazdı ve Cüneyt Veli’yi engelledi. Veli, ülkeden kaçmış olan ve fakat hala iktidara yağcılık yapan Cüneyt’e, “Ankara Konur Sokağa gel, burası çok güvenli” diye yazdı. Akabinde Cüneyt Özdemir sosyal medya hesabında Veli Saçılık’ı engelledi.

Şöyle söylemekte fayda var: Cüneyt, sen Fethullah’ın dizi dibinde oturduğun için memlekete gelemiyorsun. Veli ise bu memleketin orta göbeğinde, senin aklının alamayacağı bir direniş sürdürüyor. Senin haddine mi Veli’yi “bloklamak”? Yarın öbür gün bu işlerin hesabı derlendiğinde, senin de hesabın görülsün diye, bir not düşelim diye, bu yazıyı bir kenara not ediyoruz.

Seni utanmaz seni!

CEVAP VER