Bir meşhur İslamcı daha tecavüzcü çıktı!

0


Dincilerin sapıklığına binlerce örnek verilebilir. Yukarıdaki video bunlardan sadece biridir.

Müslüman Kardeşler (İhvan-ı Müslimin) örgütünün kurucusu olan Hasan el Benna’nın torunu olan Tarık Ramazan, hakkındaki ‘tecavüz’ iddiaları nedeniyle gözaltına alındı. Oxford Üniversitesi öğretim üyesi ve ilahiyat profesörü Ramazan hakkında iki kadın tecavüz iddiasında bulundu.

Henda Ayari adlı bir kadın, Fransız televizyonu BFMTV’ye verdiği demecinde, Ramazan’ın 2012’de Paris’te bir otelde kendisine tecavüz ettiğini iddia etmişti. Ayari’nin ardından adı açıklanmayan ve sonradan Müslüman olduğu belirtilen başka bir kadın da Ramazan’ın 2009’da Lyon’da bir otelde bir otelde kendisine tecavüz ettiğini öne sürmüştü.

Her iki kadınının suçlamalarını dikkate alan Rouen ve Paris polisinin şikayet dilekçelerini adli makamlara iletmesi sonucu Ramazan hakkında Paris’te soruşturma başlatılmıştı.

Oxford Üniversitesi öğretim üyesi ve ilahiyat profesörü olan Ramazan her iki kadının iddiasını da reddetmiş ve bu kadınlara iftira davası açacağını duyurmuştu.

İngiltere parlamentosunda danışma kurulu üyesi!

İsviçre vatandaşı Ramazan, 2009’dan bu yana Oxford Üniversitesi’nde çalışıyor. Ramazan ayrıca İngiltere Parlamentosu’nun dini özgürlükler danışma kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

Ramazan iki kadının hakkında tecavüz suçlamalarında bulunmasının ardından izne ayrılmıştı. Oxford Üniversitesi, kararın karşılıklı anlayış içinde alındığını bildirmişti.

Bu da bizden “parmak emici” bir sapık:

CEVAP VER