Beşiktaş ÇARŞI Yenikapı’ya gidiyor mu?

0


Beşiktaş ÇARŞI’nın durduğu yeri gösterir görüntüler yukarıdadır…

Beşiktaş tribün grubu ÇARŞI’nın üzerine oynanan oyunlar bir türlü bitmiyor. 2013 Haziran Ayaklanması nedeniyle yargılanan ÇARŞI hakkında maniplasyonlar yaparak ‘çarşıyı karıştırmak’ isteyen güçler yeni yeni icatlar çıkarıyor.

Geçtiğimiz aylarda devlet kadrolu mafyoz Sedat Peker ÇARŞI grubundan davet aldığı palavrasını atarak polis koruması ve paralı adamları ile birlikte Beşiktaş Çarşısı’ndaki bir mekanda Beşiktaş’tan ufak bir çakal takımıyla poz vermişti.

Bu sefer, Beşiktaş ÇARŞI Grubu, Saadet Partisi’nin çağrısı, iktidarın desteği ve bir sürü gerici kurumun imzasıyla Yenikapı’da düzenlenecek Kudüs Mitingi’ne “çağrıcı” yapıldı. Bunu kimin yaptığı bilinmiyor.

Geçtiğimiz günlerde, bir tribün şovundan dolayı “FETÖ” soruşturması geçiren UltrAslan” da çağrıcılar arasında. Bu doğal çünkü UltrAslan’ın “reis”i Sebo’nun geçmişte ettiği “Fethullah Gülen sempatizanıyım” lafını temizlemek için, Fethullahçı olmayan her türlü gerici kurumun kapısında dolanması gerekiyor!

Öte yandan, Beşiktaş ÇARŞI bu tür provokasyonlarla karıştırılmak, içindeki sol damara hasar verilmek isteniyor.

Gericilerden Kudüs’e bir hayır gelmeyeceği, Yenikapı mitinginin Filistinlilere yardımcı olmak yerine Türkiye’deki gericiliği beslemek için düzenlendiği herkes tarafından biliniyor. Beşiktaş ÇARŞI’nın ismini buraya kim alet ediyor, işte o bilinmiyor. Umuyoruz Haziran 2013 ayaklanmasının en güzel görüntülerini veren ÇARŞI, tüm pisliklerden arınacaktır…

CEVAP VER