Alman polisi ‘Osmanlı’yı öldürdü!

0


Osmanen Germania adlı ırkçı çete lümpenleri, torbacıları, kadın satıcılarını bir araya toplamış. Bu serseri takımı kendilerine ‘klip’ çekmek gibi şarlatanca işlerden de geri durmuyor.

Alman polisi Almanya’daki ırkçı Türk çetesinin bir üyesini öldürdü. Dün Almanya’nın Wuppertal kentinde özel polis birliği SEK tarafından öldürüldüğü belirtilen Türk ırkçının kimliği henüz açıklanmadı. Soruşturmayı Essen polisi yürütecek.

Osmanen Germania (Almanya Osmanlıları) adlı faşist çete son üç yılda Almanya’nın belli başlı kentlerinde, tıpkı Alman benzerleri gibi örgütleniyor. Alman benzerlerinden farkları, anadillerinde konuşmamaları. Türk ırkçısı çete, Almanca konuşuyor!

Uyuşturucu başta olmak üzere her türlü pis işten kendine bir ekonomi kurmuş olan çetenin Türkiye’deki iktidar tarafından teşvik edildiği de iddia ediliyor.

AKP’li Metin Külünk Almanya’daki Türk ırkçılarla… Sakallı olan kişi Mehmet Bağcı.

Öyle ki, Almanya’daki bu ırkçı çetenin, Tayyip Erdoğan’a ‘gazi’ unvanı verilmesi için teklif hazırlayan AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ten talimat aldığı yönünde haberler yayınlanmıştı. Külünk’ün Osmanen Germania çetesine ve Avrupa Türk Demokratlar Birliği adlı AKP’li teşkilata Tayyip Erdoğan’la dalga geçen Alman televizyon sunucusu ve komedyen Jan Böhmermann’ı dövme talimatı verdiği de iddialar arasında yer aldı.

Çetenin lideri olan Mehmet Bağcı isimli şarlatanın Almanya’dan Türkiye’ye kaçtığı belirtiliyor.

CEVAP VER